These "Leftover-Optimized" Dinners Are Genius Recipes To Cook For Stress-Free Meals All Week


Is this really the ultimate mac and cheese? You’ll have to be the judge of that. (But, yes, we think so!) This will cost about 50 bucks to put together, but you’ll get 12 whopping servings out of it, which makes each serving an economical one. 

Recipe: Ultimate Mac ‘n’ Cheese


Discover more from InstiWitty Media Studios

Subscribe to get the latest posts sent to your email.